> Aktualności – TAKO – PRODUCENT WÓZKÓW I ARTYKUŁÓW DLA DZIECI – WÓZKI TAKO > Uncategorized > Kiermasz produktów TAKO w sieci sklepów ASKOT

Kiermasz produktów TAKO w sieci sklepów ASKOT

Kiermasz TAKO w Askot powrót Nie jest tajemnicą, że wszystkie Maluszki wprost uwielbiają jesienne spacery.
Właśnie dlatego Askot postanowił przygotować kiermasz wózków TAKO. Podczas wydarzenia, każdy Klient będzie mógł skorzystać m.in. z atrakcyjnych rabatów.
Do zakupów dołączane będą również upominki.

Kiermasz TAKO to prawdziwe święto miłośników wygody, funkcjonalności i bezpieczeństwa. To właśnie głównie te cechy charakteryzują wózki polskiego producenta.
Podczas wydarzenia, które rozpocznie się już 4 października Klienci wszystkich trzech oddziałów Askot będą mieli możliwość zapoznania się z niemal kompletną ofertą marki.
Wszystkie modele dostępne będą w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Na kiermaszu nie zabraknie również nowości. W Askot zaprezentowany zostanie bowiem wózek Jumper Light.
Produkt został wykonany z najwyższej jakości materiałów. Wyróżnia się nowoczesną stylistyką oraz bogatym wyposażeniem,
które czyni go jeszcze bardziej funkcjonalnym. Z myślą o wszystkich uczestnikach kiermaszu, Askot przygotował również miłą niespodziankę.
Każdy, kto do 12 października zdecyduje się na zakup dowolnego modelu wózka TAKO otrzyma prezent w postaci rękawiczki na zimę do wózka.

Wspomniany Jumper Light to zaledwie niewielki fragment oferty TAKO. W portfolio firmy można znaleźć również wózki wielofunkcyjne,
spacerowe, bliźniacze, parasolki czy gondole. Ponad 20-letnie doświadczenie w połączeniu z kreatywnymi rozwiązaniami przyczyniło się
do międzynarodowego sukcesu marki. Jej produkty dostępne są w 25 krajach na całym świecie.

Więcej artykułów z kategorii :
Uncategorized

Więcej artykułów z dnia :
2013-10-09

Copyright © 2015 TAKO. Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie strony internetowe Internet Plus