> Aktualności – TAKO – PRODUCENT WÓZKÓW I ARTYKUŁÓW DLA DZIECI – WÓZKI TAKO > DNI OTWARTE > DNI OTWARTE W SKLEPIE „POCIECHA” W SŁUPSKU

DNI OTWARTE W SKLEPIE „POCIECHA” W SŁUPSKU

W dniach od 22 do 24 kwietnia odbędą się Dni Otwarte firm TAKO i AVIONAUT w sklepie „Pociecha” w Słupsku, przy ulicy Bałtyckiej 15. W programie można zapoznać się z naszymi najnowszymi produktami, innowacyjnymi rozwiązaniami i trendami na rok 2016. Każdy produkt można zobaczyć i przetestować na miejscu pod okiem naszego specjalisty, przedstawiciela firmy TAKO. Zachęcamy do zakupów naszych produktów, które cieszą się wielkim uznaniem Klientów, jako niezawodne, eleganckie i o wyjątkowym stosunku jakości do ceny!

SUPER ZAKUPY W ATRAKCYJNYCH CENACH!

IMG_0595

baner pociecha v3

„Pociecha” to firma rodzinna, założona w 1969 roku. Pod obecną nazwą funkcjonuje od roku 1997, kiedy to skupiła swoją ofertę wyłącznie do artykułów dziecięcych. Nasz asortyment obejmuje tylko atestowane wyroby najlepszych marek polskich i zagranicznych. Kupując u nas mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo, które pozwoli dokonać najlepszego wyboru dla Waszej pociechy.

Pociecha – Słupsk:
zobacz na mapie

ul. Bałtycka 15

tel./fax 59 841 27 34
e-mail: hurtownia@pociecha.pl

Więcej artykułów z kategorii :
DNI OTWARTE, EVENTY

Więcej artykułów z dnia :
2016-04-21

Copyright © 2015 TAKO. Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie strony internetowe Internet Plus