> Aktualności – TAKO – PRODUCENT WÓZKÓW I ARTYKUŁÓW DLA DZIECI – WÓZKI TAKO > DNI OTWARTE > Przygotuj się na zakupowy szał, czyli dni otwarte w Salonie Dziecięcym Baby Atelier

Przygotuj się na zakupowy szał, czyli dni otwarte w Salonie Dziecięcym Baby Atelier

Salon Dziecięcy Baby Atelier oraz szkoła rodzenia  „Juliamed” zapraszają na dni otwarte, trwające od 17 do 19 listopada. Impreza ta powinna znaleźć się w kalendarzu każdego przyszłego, jak i obecnego rodzica. W tych dniach, osoby, które zdecydują się odwiedzić salon będą mogły skorzystać z atrakcyjnych rabatów, a każdy, kto na zakupy wyda przynajmniej 100 zł weźmie udział w losowaniu cennych nagród.

Dni otwarte to doskonała okazja na to, aby dokładniej poznać funkcjonowanie sprzętu niezbędnego w pierwszym okresie rodzicielstwa. Eksperci będą demonstrować jak poprawnie dobrać i montować fotelik samochodowy, a także pomogą wybrać wózek tak by wpisał się w gust i potrzeby przyszłych rodziców. Ponadto  Baby Atelier przygotowało ekspozycję mebli dziecięcych, na której klienci znajdą przykładową aranżację pokoju dla swoich pociech. Organizatorzy przewidzieli atrakcję także dla tych par, które dzieci już posiadają. Młodzi artyści będą mieli możliwość zaprojektowania własnego wzoru gondoli lub będą mogli pobawić się w specjalnym kąciku zabaw.

Warte odnotowania są także zajęcia przygotowane przez szkołę rodzenia „Juliamed”. W ich trakcie położne pokażą jak w prawidłowy sposób wykonać masaż shantala oraz przekażą szereg informacji, które pomogą przygotować się przyszłym rodzicom na przyjście ich pierwszego dziecka.

W imieniu organizatora zapraszamy już dziś!

Firma TAKO też będzie obecna na tym evencie!

Więcej informacji na temat wydarzenia znaleźć można na stronie internetowej Salonu Dziecięcego Baby Atelier!

 

banerek-na-strone-sklepu-dni-otwarte-2

Więcej artykułów z kategorii :
DNI OTWARTE, EVENTY

Więcej artykułów z dnia :
2016-11-10

Copyright © 2015 TAKO. Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie strony internetowe Internet Plus